Milano wandkoeling met 3 trekdeuren L187,5xD76xH206cm
Wandkoeling Milano van 187,5 cm met 3 trekdeuren voor een overzichtelijke en energiezuinige presentatie van gekoelde producten. Uitvoering zonder motor, geschikt voor aansluiting op een externe koelinstallatie en ideaal voor retail en supermarkt.
€4.450,00 incl btw: €5.384,50
3 op voorraad
3 op voorraad
Betaalmethodes:
Omschrijving
Professionele wandkoeling Milano met 3 trekdeuren en een breedte van 187,5 cm, ideaal voor het overzichtelijk presenteren van gekoelde producten in supermarkten en winkels. Deze nieuwe uitvoering zonder motor is perfect voor aansluiting op een extern koelsysteem en biedt een ruime, energiezuinige presentatieoplossing.
- Nieuwe wandkoeling met moderne uitstraling
- 3 glazen trekdeuren (voorzien van dubbelglas) voor optimale productpresentatie
- Zonder motor, geschikt voor centrale koelinstallatie of op een condeningsunit (aan/uit) machine
- Ruime inhoud voor dranken, zuivel en verse producten
- Ideaal voor supermarkt, winkel of horeca
- Afmeting: L187,5xD76xH206cm
Specificaties
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 Deuren |
| Breedte | 187,5 cm |
| Diepte cm | 77 cm |
| Hoogte | 207 cm |
| Bodemdiepte | 48 cm |
| Schapdiepte | 41 cm |
| Met ingebouwde motor | Nee |
| Type Koudemiddel | R449A |
| Voltage | 230Volt |
| Verlichting | Ja |
| Verlichting soort | LED |
| Kleur | Zwart |
| Zijpanelen | Nee, optioneel |
Gerelateerde producten
RVS Vrieskast Saro KYRA, GN700BT, Vriezer B74 x D83 x H188cm
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95Flessenkoelkast Saro DK134 PRO, Koelkast B39 x D42 x H190cm
Op voorraad
€375,00 incl btw: €453,75Koelkast Saro HK600B V2 B77 x D70 x H190cm
Op voorraad
€650,00 incl btw: €786,50Flessenkoelkast Zorro ZK280, Koelkast B53 x D56 x H184cm
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Flessenkoelkast Zorro ZK380, Koelkast B62 x D62 x H193cm
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Koelceldeur met kozijn B120 x H220cm, rechts, SHOWROOMMODEL
Op voorraad
€1.250,00 incl btw: €1.512,50Mitsubishi Airco SRK / SRC 63 ZR-W 6.3KW / Heavy Industries Split unit warmtepomp inverter
Op voorraad
€1.495,00 incl btw: €1.808,95Tulp Wandkoeling met trekdeuren 375cm zonder motor
Op voorraad
Wandvriezer Minerva met 3 deuren, 248cm, Stekkerklaar
Op voorraad
Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, 61cm
Op voorraad
€750,00 incl btw: €907,50Flessenkoelkast, Koelkast met 2 glazen klapdeuren, 112cm
Op voorraad
Saladette, Koelwerkbank 149cm, zonder motor
Op voorraad
€1.500,00 incl btw: €1.815,00














