BG-Line Koelcel/Vriescel B240xD270xH220cm, 8cm wanden, met vloer, zonder motor, 11,61m3
De BG-Line koel-/vriescel van 240x270x220 cm (11,61 m³) is een compacte en veelzijdige oplossing voor horeca en retail. Dankzij het modulaire kliksysteem met 80 mm geïsoleerde panelen is de cel snel en eenvoudig te monteren. De uitvoering is voorzien van een geïsoleerde vloer, ingebouwde kozijnverwarming en ontluchter, waardoor hij geschikt is voor zowel koel- als vriesgebruik. De deur is standaard rechtsdraaiend en kan eenvoudig worden omgezet naar linksdraaiend. Optioneel zijn een stekkerklare monoblock motor, strokengordijn en rekwerk beschikbaar.
€2.999,00 incl btw: €3.628,79

Betaalmethodes:
Omschrijving
BG-Line koel-/vriescel 240×270×220 cm (11,61 m³) – modulair kliksysteem, 80 mm isolatie, met vloer
Deze BG-Line koel- en vriescel is ideaal voor horeca en kleine tot middelgrote supermarkten. Dankzij het modulaire kliksysteem is de cel snel en eenvoudig te monteren. Alle panelen zijn genummerd en sluiten perfect op elkaar aan, wat zorgt voor een efficiënte en foutloze installatie.
De cel is voorzien van een eigen geïsoleerde vloer waarop de wandpanelen worden geplaatst. Vervolgens worden de dakpanelen gemonteerd. Het systeem wordt compleet geleverd met montageset en is in korte tijd gebruiksklaar.
Belangrijkste kenmerken:
- Modulair kliksysteem (eenvoudige montage)
- 80 mm dikke isolatiepanelen
- Afmetingen intern: 232 x 262 x 212 cm (11,61 m³)
- Afmetingen extern: 240 x 270 x 220 cm
- Inclusief geïsoleerde vloer
- Geschikt als koelcel én vriescel
- Deur standaard rechtsdraaiend (links omkeerbaar)
- Deurkozijn met ingebouwde randverwarming (standaard)
- Voorzien van ingebouwde ontluchter
- Voldoet aan hygiëne-eisen
Opties en uitbreidingen:
- Monoblock motor (stekkerklaar) optioneel verkrijgbaar
- Strokengordijn, optioneel verkrijgbaar
- Rekwerk, optioneel verkrijgbaar
Montage:
De cel is eenvoudig zelf te monteren voor handige gebruikers. Lukt dit niet, dan kunnen wij de montage voor je verzorgen tegen een meerprijs van €699.
Specificaties
| Merk | BG Line |
|---|---|
| Breedte | 240 cm |
| Diepte | 270 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Deur doorgang | B68xH172cm |
| Wanddikte | 80 mm |
| Inhoud (m³) | 11,61 m³ |
| Kleur | RAL 9002 Wit |
| Modulair Kliksysteem | Ja |
| Deur draai richting | Rechts |
| Deur omkeerbaar | Ja |
| Verlichting | Nee |
| Vloertype | Met vloer |
| Koelmotor | Nee, optioneel |
| Vriesmotor | Nee, optioneel |
Gerelateerde producten
RVS Vrieskast Saro KYRA, GN700BT, Vriezer B74 x D83 x H188cm
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95Vrieskast Saro D920 met 2 klapdeuren, Vriezer B138 x D70 x H207cm
Op voorraad
€1.950,00 incl btw: €2.359,50RVS Koelwerkbank, 137 x 70 x 86 cm, Saro ES 903PZ 2/2, met 2 deuren en 2 laden, Stekkerklaar
Op voorraad
€595,00 incl btw: €719,95Saladette Saro SB-C-230-INF Cold, Koelbuffet, B230 x D88 x H135cm, Stekkerklaar.
Op voorraad
€3.995,00 incl btw: €4.833,95Flessenkoelkast Saro HK400GD V2, Koelkast B60 x D59 x H186cm
Op voorraad
€595,00 incl btw: €719,95RVS Vrieskast Saro HK 600 S/S, Vriezer B78 x D70 x H190cm
Op voorraad
€650,00 incl btw: €786,50Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, B65 x D67 x H213cm
Op voorraad
€595,00 incl btw: €719,95Koelceldeur met kozijn B120 x H220cm, rechts, SHOWROOMMODEL
Op voorraad
€1.250,00 incl btw: €1.512,50Wandvriezer Minerva met 3 deuren, 248cm, Stekkerklaar
Op voorraad
Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, 61cm
Op voorraad
€750,00 incl btw: €907,50Flessenkoelkast, Koelkast met 2 glazen klapdeuren, 112cm
Op voorraad
Wandkoeling Carrier met 4 of 8 plexiglas deuren, 258 of 508cm, zonder motor
Op voorraad
€4.500,00 incl btw: €5.445,00













