Balie, Verkoopbalie, B124 x D89 x H90cm
€595,00 incl btw: €719,95
Tandir elektrische 120mm mes voor Doner Kebab, Gyros en Shoarma met netvoeding
€695,00 incl btw: €840,95
Koeltoonbank Olimpia, Koelvitrine, Koeling, Koeltoog 208cm, Stekkerklaar, SHOWROOMMODEL
Artikelnummer:
KT5484-3008
€2.995,00 incl btw: €3.623,95
1 op voorraad
1 op voorraad
Betaalmethodes:
Omschrijving
Koeltoonbank Olimpia, Koelvitrine, Koeling, Koeltoog 208cm, Stekkerklaar, SHOWROOMMODEL
Artikelnr. KT5484-3008
Breedte 208cm
Diepte 115cm
Hoogte 125cm
Etaleerdiepte 81cm
1 op voorraad
Specificaties
| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Breedte | 208 cm |
| Diepte cm | 115 cm |
| Hoogte | 125 cm |
| Etaleer diepte | 81 cm |
| Werkblad diepte | 21 cm |
| Plexiglas | Nee |
| Met ingebouwde motor | Ja |
| Onderkoeling | Nee |
| Voltage | 230Volt |
| Type koeling | Statisch |
| Type glas | Rechtglas |
| Type Koudemiddel | R404A |
| Verlichting | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Verrijdbaar | Nee |
Gerelateerde producten
RVS Lekbak, RVS Bak voor in de koeltoonbank, B144 x D84 x H8cm.
Artikelnummer:
RB5621-361
Op voorraad
€350,00 incl btw: €423,50Vis koeltoonbank Frilixa met plaatkoeling, Koeltoonbank, Viskoelvitrine, Viskoeltoog 290cm, Stekkerklaar, SHOWROOMMODEL
Artikelnummer:
KT5315-4601
Op voorraad
€4.995,00 incl btw: €6.043,95RVS Vrieskast Saro GN700BT Pro, Vriezer B74 x D83 x H206cm
Artikelnummer:
VK6745-1013
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95RVS Vrieskast Saro KYRA, GN700BT, Vriezer B74 x D83 x H188cm
Artikelnummer:
VK6570-1207
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95Saro Pizzawerkbank EPS900 1/2, Koelwerkbank B90 x D70 x H110cm, Stekkerklaar
Artikelnummer:
WB6799-619
Op voorraad
€450,00 incl btw: €544,50Vrieskast Saro D920 met 2 klapdeuren, Vriezer B138 x D70 x H207cm
Artikelnummer:
VK6557-2268
Op voorraad
€1.950,00 incl btw: €2.359,50Saladette Saro SB-C-230-INF Cold, Koelbuffet, B230 x D88 x H135cm, Stekkerklaar.
Artikelnummer:
S6562-4017
Op voorraad
€3.995,00 incl btw: €4.833,95Saladette Saro SB-C-230-INF Cold, Koelbuffet, B230 x D88 x H135cm, Stekkerklaar
Artikelnummer:
S6563-4016
Op voorraad
€3.995,00 incl btw: €4.833,95Pizzadeegroller Saro √∏40cm, B52 x D52x H60cm, 230Volt
Artikelnummer:
DR6746-548
Op voorraad
€549,00 incl btw: €664,29Koelkast Saro HK600B V2 B77 x D70 x H190cm
Artikelnummer:
KK6752-669
Op voorraad
€650,00 incl btw: €786,50Koelvitrine Saro SC 80, Koeling B42 x D38 x H95cm
Artikelnummer:
KV6754-268
Op voorraad
€295,00 incl btw: €356,95Barkoeling Saro BC208, Koeling, B90 x D50 x H85cm, Stekkerklaar
Artikelnummer:
BK6755-513
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95

















