Milano wandkoeling met 4 trekdeuren 250 cm
€4.995,00 incl btw: €6.043,95
Milano wandkoeling met 6 trekdeuren 375 cm
€6.250,00 incl btw: €7.562,50
Milano wandkoeling met 5 trekdeuren 312,5 cm
Artikelnummer:
WK5501-6268
Professionele wandkoeling Milano van 312,5 cm met 5 trekdeuren voor een overzichtelijke en energiezuinige presentatie van gekoelde producten. Uitvoering zonder motor, geschikt voor aansluiting op een externe koelinstallatie.
€5.950,00 incl btw: €7.199,50
1 op voorraad
1 op voorraad
Betaalmethodes:
Omschrijving
Professionele wandkoeling Milano met 5 trekdeuren en een breedte van 312,5 cm, ideaal voor supermarkten en foodretail. Deze uitvoering zonder motor is geschikt voor aansluiting op een extern koelsysteem en biedt een ruime en overzichtelijke presentatie van gekoelde producten.
- Breed formaat van 312,5 cm met 5 praktische trekdeuren
- Uitvoering zonder motor, geschikt voor externe koelinstallatie
- Optimale productpresentatie en overzicht in de winkel
- Energiezuinig door gesloten deursysteem
- Robuuste en professionele afwerking
- Nieuw en direct inzetbaar voor winkel of supermarkt
- Afmeting: B312,5xD77xH207cm
Specificaties
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 Deuren |
| Breedte | 312,5 cm |
| Diepte cm | 77 cm |
| Hoogte | 207 cm |
| Bodemdiepte | 48 cm |
| Schapdiepte | 41 cm |
| Met ingebouwde motor | Nee |
| Type Koudemiddel | R449A |
| Voltage | 230Volt |
| Verlichting | Ja |
| Verlichting soort | LED |
| Kleur | Zwart |
| Zijpanelen | Nee, optioneel |
Gerelateerde producten
Saladette Saro SB-C-170-INF Cold, Koelbuffet, B170xD88 xH135cm
Artikelnummer:
S6558-3007
Op voorraad
€2.995,00 incl btw: €3.623,95RVS Vrieskast Saro HK 600 S/S, Vriezer B78 x D70 x H190cm
Artikelnummer:
VK6572-1012
Op voorraad
€650,00 incl btw: €786,50Koelkast Saro HK600B V2 B77 x D70 x H190cm
Artikelnummer:
KK6752-669
Op voorraad
€650,00 incl btw: €786,50Flessenkoelkast Zorro ZK360, Koelkast B62 x D61 x H176cm
Artikelnummer:
FK6747-669
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, B65 x D67 x H213cm
Artikelnummer:
KK6591-612
Op voorraad
€595,00 incl btw: €719,95Mitsubishi Airco SRK / SRC 63 ZR-W 6.3KW / Heavy Industries Split unit warmtepomp inverter
Artikelnummer:
Z1495SRC63704
Op voorraad
€1.495,00 incl btw: €1.808,95Graniet blad met opening voor Gastroline B200 x D80 x H1,8cm
Artikelnummer:
GM4392-306
Op voorraad
€195,00 incl btw: €235,95Wandvriezer Minerva met 3 deuren, 248cm, Stekkerklaar
Artikelnummer:
WV4637-9067
Op voorraad
Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, 61cm
Artikelnummer:
KK4986-756
Op voorraad
€750,00 incl btw: €907,50Wandkoeling Carrier met 4 of 8 plexiglas deuren, 258 of 508cm, zonder motor
Artikelnummer:
WK5043-9133
Op voorraad
€4.500,00 incl btw: €5.445,00Saladette, Koelwerkbank 149cm, zonder motor
Artikelnummer:
S5482-1514
Op voorraad
€1.500,00 incl btw: €1.815,00Koelmotoren Laagmodel voor Koeltoonbank, Wandkoeling, R449A, T6222GK
Artikelnummer:
KM5612-951
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95












