Strokengordijn / flappengordijn koelcel flap
€395,00 incl btw: €477,95
Tego wandstelling H211 x B66,5 x D37 cm – 5 schappen – Beginsectie
€100,00 incl btw: €121,00





Mini koelkast B44 x D51 x H66 cm
Artikelnummer:
KK6815-283
Deze mini koelkast combineert een compact ontwerp met stille en energiezuinige werking, waardoor hij een betrouwbare en ruimtebesparende koeloplossing is voor professioneel dagelijks gebruik.
€250,00 Oorspronkelijke prijs was: €250,00.€195,00Huidige prijs is: €195,00. incl btw: €235,95
1 op voorraad
1 op voorraad
Betaalmethodes:
Omschrijving
Deze compacte mini koelkast is ideaal voor gebruik in de horeca, bijvoorbeeld achter de bar of in de keuken. Dankzij het praktische formaat (B44 x D51 x H66 cm) neemt hij weinig ruimte in beslag en is hij perfect voor het gekoeld opslaan van dranken en kleine producten.
Specificaties
| Gewicht | 50 kg |
|---|---|
| Merk | IDW |
| Model | GS2-021N7 |
| Type koelkast | Tafelmodel |
| Breedte | 44 cm |
| Diepte cm | 51 cm |
| Hoogte | 66 cm |
| Aantal schappen | 2 schappen |
| Schapdiepte | 27 cm |
| Aantal deuren | 1 Deur |
| Deurtype | Glazen deur |
| Met ingebouwde motor | Ja |
| Type Koudemiddel | R600A |
| Deur draai richting | Rechts |
| Voltage | 230Volt |
| Verlichting | Ja |
| Verlichting soort | LED |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud (liter) | 60 liter |
| Gewicht | 32,5 kg |
Gerelateerde producten
RVS Vrieskast Saro KYRA, GN700BT, Vriezer B74 x D83 x H188cm
Artikelnummer:
VK6570-1207
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95Koelmotor Copeland ZXME-018E-PFJ-302
Artikelnummer:
KM5666-2968
Op voorraad
€2.500,00 incl btw: €3.025,00Vrieskast Saro D920 met 2 klapdeuren, Vriezer B138 x D70 x H207cm
Artikelnummer:
VK6557-2268
Op voorraad
€1.950,00 incl btw: €2.359,50Saladette Saro SB-C-230-INF Cold, Koelbuffet, B230 x D88 x H135cm, Stekkerklaar
Artikelnummer:
S6563-4016
Op voorraad
€3.995,00 incl btw: €4.833,95Koelkast Saro HK600B V2 B77 x D70 x H190cm
Artikelnummer:
KK6752-669
Op voorraad
€650,00 incl btw: €786,50Graniet blad met opening voor Gastroline B200 x D80 x H1,8cm
Artikelnummer:
GM4392-306
Op voorraad
€195,00 incl btw: €235,95Tulp Wandkoeling met trekdeuren 375cm zonder motor
Artikelnummer:
WK4479-6518
Op voorraad
Koelceldeur B90 x H200cm met kozijn, Rechts en Links
Artikelnummer:
KD4491-908
Op voorraad
€895,00 incl btw: €1.082,95Wandvriezer Minerva met 3 deuren, 248cm, Stekkerklaar
Artikelnummer:
WV4637-9067
Op voorraad
Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, 61cm
Artikelnummer:
KK4986-756
Op voorraad
€750,00 incl btw: €907,50Tecumseh hermetisch koel/vries compressor, TFH2511Z, R404A
Artikelnummer:
VM5085-1021
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95Saladette, Koelwerkbank 149cm, zonder motor
Artikelnummer:
S5482-1514
Op voorraad
€1.500,00 incl btw: €1.815,00













