RVS Wandschap, B150 x D30 cm
€125,00 incl btw: €151,25
Balie, Verkoopbalie, B124 x D89 x H90cm
€595,00 incl btw: €719,95
Saladette, Koelwerkbank 149cm, zonder motor
Artikelnummer:
S5482-1514
Deze saladette koelwerkbank van 149 cm (zonder motor) is ideaal voor het gekoeld bewaren en bereiden van verse ingrediƫnten. Dankzij het ruime werkblad en de mogelijkheid voor externe motoropstelling is dit een praktische oplossing voor iedere professionele keuken.
€1.500,00 incl btw: €1.815,00
3 op voorraad
3 op voorraad
Betaalmethodes:
Omschrijving
Deze salade-koelwerkbank van 149 cm (zonder motor) is een flexibele en professionele koeloplossing voor het voorbereiden en koel presenteren van ingrediƫnten. Dankzij het open design en ruime werkblad is deze unit ideaal voor intensief gebruik in horeca en grootkeukens.
- Saladette/koelwerkbank, 149 cm
- Zonder motor (geschikt voor externe motoropstelling)
- Ruim werkblad voor efficiƫnte voorbereiding
- Ideaal voor koel presenteren van verse ingrediƫnten
- Geschikt voor horeca, catering en grootkeuken
- Stevige en duurzame uitvoering
Specificaties
| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Breedte | 149 cm |
| Diepte cm | 95 cm |
| Hoogte | 135 cm |
| Werkblad diepte | 25 cm |
| Plexiglas | Nee |
| Met ingebouwde motor | Nee |
| Onderkoeling | Nee |
| Verlichting | Ja |
| Verlichting soort | LED |
| Voltage | 230Volt |
| Type glas | Rechtglas |
| Type Koudemiddel | R134A |
| Kleur | Hout |
| Verrijdbaar | Nee |
| Bouwjaar | 2017 |
Gerelateerde producten
RVS Vrieskast Saro GN700BT Pro, Vriezer B74 x D83 x H206cm
Artikelnummer:
VK6745-1013
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95Koelmotor Copeland ZXME-018E-PFJ-302
Artikelnummer:
KM5666-2968
Op voorraad
€2.500,00 incl btw: €3.025,00Saladette Saro SB-C-170-INF Cold, Koelbuffet, B170xD88 xH135cm
Artikelnummer:
S6558-3007
Op voorraad
€2.995,00 incl btw: €3.623,95RVS Koelwerkbank, 137 x 70 x 86 cm, Saro ES 903PZ 2/2, met 2 deuren en 2 laden, Stekkerklaar
Artikelnummer:
WB6561-899
Op voorraad
€595,00 incl btw: €719,95Saladette Saro SB-C-230-INF Cold, Koelbuffet, B230 x D88 x H135cm, Stekkerklaar
Artikelnummer:
S6563-4016
Op voorraad
€3.995,00 incl btw: €4.833,95Flessenkoelkast Saro DK134 PRO, Koelkast B39 x D42 x H190cm
Artikelnummer:
FK6569-664
Op voorraad
€375,00 incl btw: €453,75Koelvitrine Saro SC 80, Koeling B42 x D38 x H95cm
Artikelnummer:
KV6754-268
Op voorraad
€295,00 incl btw: €356,95Koelkast, Koeling met glazendeuren 120cm
Artikelnummer:
KK5104-1284
Op voorraad
€1.150,00 incl btw: €1.391,50Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, B65 x D67 x H213cm
Artikelnummer:
KK6591-612
Op voorraad
€595,00 incl btw: €719,95Graniet blad met opening voor Gastroline B200 x D80 x H1,8cm
Artikelnummer:
GM4392-306
Op voorraad
€195,00 incl btw: €235,95Tulp Wandkoeling met trekdeuren 375cm zonder motor
Artikelnummer:
WK4479-6518
Op voorraad
ACTIE!, Wandkoeling Tulp met schuifdeur 375cm, zonder motor
Artikelnummer:
WK4479-6519
Op voorraad
















