

ACTIE!, Wandkoeling Tulp met schuifdeur 375cm, zonder motor
De Tulp wandkoeling met schuifdeuren 375 cm is een ruime en moderne koelwand zonder motor, geschikt voor aansluiting op een externe koelmotor. Dankzij de 6 schuifdeuren, verstelbare etages en LED-verlichting is deze koeling ideaal voor een overzichtelijke en energiezuinige productpresentatie in supermarkt of winkel.
€5.995,00 Oorspronkelijke prijs was: €5.995,00.€4.995,00Huidige prijs is: €4.995,00. incl btw: €6.043,95
1 op voorraad
1 op voorraad
Betaalmethodes:
Omschrijving
Ruime en moderne wandkoeling van 375 cm breed, ideaal voor supermarkten en winkels. Uitgevoerd met 6 schuifdeuren en geschikt voor aansluiting op een externe koelmotor (optioneel leverbaar).
Specificaties:
- Afmetingen: B375 x D78 x H206 cm
- 6 schuifdeuren
- Geschikt voor externe motor
- 5 verstelbare etages met glas
- LED-verlichting bovenin en bij de deuren
- Binnenzijde wit, buitenzijde zilver/grijs
- Zijpanelen met spiegel (links en rechts inbegrepen)
- Grijze PVC bumper en prijsrails
Opties:
- Hoogte 220 cm leverbaar
- Dieptes 80, 90, 105 en 115 cm leverbaar
- Andere buitenkleuren mogelijk
Specificaties
| Gewicht | 250 kg |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 Deuren |
| Breedte | 375 cm |
| Diepte cm | 78 cm |
| Hoogte | 206 cm |
| Bodemdiepte | 46 cm |
| Schapdiepte | 40 cm |
| Met ingebouwde motor | Nee |
| Type Koudemiddel | R404A |
| Voltage | 230Volt |
| Verlichting | Ja |
| Verlichting soort | LED |
| Kleur | Grijs |
| Zijpanelen | Nee, optioneel |
| Bouwjaar | 2018 |
Gerelateerde producten
RVS Vrieskast Saro GN700BT Pro, Vriezer B74 x D83 x H206cm
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95AHT Paris Diepvries Vriezer 185cm met LED Verlichting – Antraciet
Op voorraad
€2.950,00 incl btw: €3.569,50Saladette Saro SB-C-170-INF Cold, Koelbuffet, B170xD88 xH135cm
Op voorraad
€2.995,00 incl btw: €3.623,95Koelvitrine Saro SC 80, Koeling B42 x D38 x H95cm
Op voorraad
€295,00 incl btw: €356,95Flessenkoelkast Zorro ZK380, Koelkast B62 x D62 x H193cm
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Koelceldeur met kozijn B120 x H220cm, rechts, SHOWROOMMODEL
Op voorraad
€1.250,00 incl btw: €1.512,50Mitsubishi Airco SRK / SRC 63 ZR-W 6.3KW / Heavy Industries Split unit warmtepomp inverter
Op voorraad
€1.495,00 incl btw: €1.808,95Koelceldeur B90 x H200cm met kozijn, Rechts en Links
Op voorraad
€895,00 incl btw: €1.082,95Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, 61cm
Op voorraad
€750,00 incl btw: €907,50Flessenkoelkast, Koelkast met 2 glazen klapdeuren, 112cm
Op voorraad
Tecumseh hermetisch koel/vries compressor, TFH2511Z, R404A
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95Saladette, Koelwerkbank 149cm, zonder motor
Op voorraad
€1.500,00 incl btw: €1.815,00













