Wandvriezer Minerva met 3 deuren, 248cm, Stekkerklaar
Deze Minerva wandvriezer met 3 deuren biedt ruime en overzichtelijke vriescapaciteit en is direct stekkerklaar te gebruiken. Dankzij de LED-verlichting en verstelbare etages is hij perfect geschikt voor een professionele en commerciƫle presentatie van diepvriesproducten.
€7.995,00 Oorspronkelijke prijs was: €7.995,00.€6.495,00Huidige prijs is: €6.495,00. incl btw: €7.858,95
3 op voorraad
3 op voorraad
Betaalmethodes:
Omschrijving
Art.nr. WV4637-9067
Ruime en professionele wandvriezer met 3 trekdeuren, ideaal voor de overzichtelijke presentatie van diepvriesproducten. Dankzij de stekkerklare uitvoering en verstelbare schappen is deze vriezer direct inzetbaar in winkels en supermarkten.
Specificaties:
- Afmetingen: B248 x D78 x H204 cm
- Diepte bodem: 36 cm
- 5 verstelbare schappen (diepte 43/45 cm)
- 3 trekdeuren
- LED-verlichting bij de deurkozijnen
- Buitenzijde grijs, binnenzijde wit
- Voorzien van grijze PVC bumper
Specificaties
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 Deuren |
| Bodemdiepte | 36 cm |
| Breedte | 248 cm |
| Diepte cm | 78 cm |
| Hoogte | 204 cm |
| Kleur | Zwart |
| Met ingebouwde motor | Ja |
| Schapdiepte | 43 cm |
| Verlichting | Ja |
| Verlichting soort | LED |
| Bouwjaar | 2022 |
Gerelateerde producten
AHT Paris Diepvries Vriezer 185cm met LED Verlichting ā Antraciet
Op voorraad
€2.950,00 incl btw: €3.569,50Vrieskast Saro D920 met 2 klapdeuren, Vriezer B138 x D70 x H207cm
Op voorraad
€1.950,00 incl btw: €2.359,50Saladette Saro SB-C-230-INF Cold, Koelbuffet, B230 x D88 x H135cm, Stekkerklaar.
Op voorraad
€3.995,00 incl btw: €4.833,95Saladette Saro SB-C-230-INF Cold, Koelbuffet, B230 x D88 x H135cm, Stekkerklaar
Op voorraad
€3.995,00 incl btw: €4.833,95Koelvitrine Saro SC 80, Koeling B42 x D38 x H95cm
Op voorraad
€295,00 incl btw: €356,95Flessenkoelkast Zorro ZK380, Koelkast B62 x D62 x H193cm
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Flessenkoelkast GTK360, Koelkast B62 x D62 x H176cm
Op voorraad
€395,00 incl btw: €477,95Tulp Wandkoeling met trekdeuren 375cm zonder motor
Op voorraad
Koelceldeur B90 x H200cm met kozijn, Rechts en Links
Op voorraad
€895,00 incl btw: €1.082,95Flessenkoelkast, Koelkast met 2 glazen klapdeuren, 112cm
Op voorraad
Wandkoeling Carrier met 4 of 8 plexiglas deuren, 258 of 508cm, zonder motor
Op voorraad
€4.500,00 incl btw: €5.445,00Koelmotoren Laagmodel voor Koeltoonbank, Wandkoeling, R449A, T6222GK
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95













