Rose koeltoonbank B187,5xD118xH125cm – zwart
De Rose koeltoonbank is een toonbank die overal toepasbaar voor is. Dankzij het modulaire ontwerp zijn meerdere toonbanken naadloos te koppelen tot één geheel. Voorzien van 4000k LED verlichting voor optimale productpresentatie en geschikt voor centrale of externe koeling.
Afmetingen: B 187,5 x D 118 x H 125 cm – etaleerdiepte 88 cm.
Maatwerk mogelijk in afmetingen en uitvoering.
€2.999,00 incl btw: €3.628,79
Betaalmethodes:
Omschrijving
De Rose koeltoonbank is een geforceerde koeltoonbank. Deze toonbank kun je toepassen voor verschillende producten, zoals vlees, kaas, tapas, olijven en vis in presenteerbakken.
De standaarduitvoering wordt geleverd in de opgegeven afmetingen en kleuren, maar kan volledig worden aangepast aan jouw wensen en winkelinrichting. De vermelde prijzen zijn exclusief zijpanelen. Deze kunnen optioneel worden bijbesteld en hebben een breedte van 4 cm per zijde, waarmee je bij plaatsing rekening dient te houden in de totale opstelling.
Dankzij het modulaire ontwerp zijn de toonbanken eenvoudig koppelbaar. Meerdere units kunnen naadloos met elkaar verbonden worden, waardoor een lange, strakke presentatielijn ontstaat die oogt als één geheel.
De werkbladhoogte van 86 cm is ergonomisch afgestemd op de praktijk, met een werkblad diepte van 25 cm voor het efficiënt en comfortabel verpakken van vlees.
Standaard is de toonbank voorzien van 4000k LED verlichting.
Aan de achterzijde is de koeltoonbank uitgerust met plexi schuifruiten. Deze zorgen ervoor dat er minder koude lucht verloren gaat, wat bijdraagt aan een energiezuinigere werking. Vooral bij een omgevingstemperatuur boven de 22°C wordt het gebruik hiervan sterk aanbevolen.
De koeltoonbank is geschikt voor aansluiting op een centrale koelinstallatie of een externe, digitaal regelbare koelmotor. Standaard is de toonbank uitgerust met een Danfoss expansieventiel (R449A), dat op wens aangepast kan worden voor andere koudemiddelen. Ook een Danfoss magneetklep met spoel is standaard inbegrepen.
Voor een nauwkeurige en betrouwbare temperatuurregeling wordt gebruikgemaakt van een Dixell regelaar.
De toonbank is voorzien van een condensafvoer met een aansluiting van 40 mm. Aansluiting op de riolering van het pand wordt aanbevolen. Het gebruik van een condens- of afvoerpomp wordt afgeraden in verband met mogelijke vervuiling door restafval.
Belangrijkste voordelen:
- Modulair en naadloos koppelbaar tot één geheel
- 4000k LED verlichting
- Plexi schuifruiten – minder koudeverlies en lager energieverbruik (aanbevolen boven 22°C)
- Geschikt voor centrale en externe koelinstallaties
- Volledig maatwerk mogelijk
Afmetingen:
- Uitwendig: B 187,5 x D 118 x H 125 cm
- Etaleerdiepte: 88 cm
- Werkbladhoogte: 86 cm
- Werkblad diepte: 25 cm
Specificaties
| Merk | Senol |
|---|---|
| Model | Rose |
| Type glas koeltoonbank | Rechte glas toonbank |
| Type koeling | Geforceerd |
| Breedte | 187,5 cm |
| Diepte | 118 cm |
| Hoogte | 125 cm |
| Etaleer diepte | 88 cm |
| Etaleer hoogte | 18 cm |
| Werkblad diepte | 25 cm |
| Materiaal werkblad | RVS |
| Temp.bereik (°C) | +0°C tot +4°C (vlees/vis) |
| Met ingebouwde motor | Nee |
| Type Koudemiddel | R449A |
| Onderkoeling / extra opslag | Nee |
| Verlichting | Ja |
| Kleur | RAL 9005 Zwart |
| Verrijdbaar op wielen | Nee |
| Koppelbaar / moduleerbaar | Ja (deel van een opstelling) |
| Dagafdekking schuifruiten Plexi | Ja |
| Met automatische ontdooibak | Nee |
Gerelateerde producten
Flessenkoelkast Saro DK134 PRO, Koelkast B39 x D42 x H190cm
Niet op voorraad
€375,00 incl btw: €453,75RVS Vrieskast Saro GN700BT Pro, Vriezer B74 x D83 x H206cm
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95RVS Vrieskast Saro KYRA, GN700BT, Vriezer B74 x D83 x H188cm
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95Koelmotor Copeland ZXME-018E-PFJ-302
Op voorraad
€2.500,00 incl btw: €3.025,00Saladette Saro SB-C-170-INF Cold, Koelbuffet, B170xD88 xH135cm
Op voorraad
€2.995,00 incl btw: €3.623,95Koelkast, Koeling met glazendeuren 120cm
Op voorraad
€1.150,00 incl btw: €1.391,50Flessenkoelkast Zorro ZK280, Koelkast B53 x D56 x H184cm
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Flessenkoelkast GTK360, Koelkast B62 x D62 x H176cm
Op voorraad
€395,00 incl btw: €477,95Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, 61cm
Op voorraad
€750,00 incl btw: €907,50Flessenkoelkast, Koelkast met 2 glazen klapdeuren, 112cm
Op voorraad
Wandkoeling Carrier met 4 of 8 plexiglas deuren, 258 of 508cm, zonder motor
Op voorraad
€4.500,00 incl btw: €5.445,00Saladette, Koelwerkbank 149cm, zonder motor
Op voorraad
€1.500,00 incl btw: €1.815,00







