Milano wandkoeling met 4 trekdeuren 250 cm
Wandkoeling Milano van 250 cm met 4 trekdeuren voor een overzichtelijke en energiezuinige presentatie van gekoelde producten. Uitvoering zonder motor en geschikt voor aansluiting op een externe koelinstallatie.
€4.995,00 incl btw: €6.043,95
8 op voorraad
8 op voorraad
Betaalmethodes:
Omschrijving
Deze wandkoeling Milano met 4 trekdeuren en een breedte van 250 cm is een ideale oplossing voor het professioneel presenteren en koelen van producten in supermarkten en foodretail. De uitvoering zonder motor maakt deze koeling geschikt voor aansluiting op een externe koelinstallatie, waardoor hij flexibel inzetbaar is in diverse winkelopstellingen.
Dankzij de transparante trekdeuren blijven producten goed zichtbaar en wordt koudeverlies beperkt, wat bijdraagt aan een energiezuinige werking. De strakke en moderne uitstraling zorgt voor een nette en professionele presentatie in iedere winkelomgeving.
- Breedte: 250 cm met 4 praktische trekdeuren
- Uitvoering zonder motor, geschikt voor externe koeling
- Overzichtelijke en aantrekkelijke productpresentatie
- Energiezuinig door gesloten deursysteem
- Robuuste en professionele winkeluitvoering
- Nieuw en direct inzetbaar
- Afmeting: B250xD77xH207cm
Specificaties
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 Deuren |
| Breedte | 250 cm |
| Diepte cm | 77 cm |
| Hoogte | 207 cm |
| Bodemdiepte | 48 cm |
| Schapdiepte | 41 cm |
| Met ingebouwde motor | Nee |
| Type Koudemiddel | R449A |
| Voltage | 230Volt |
| Verlichting | Ja |
| Verlichting soort | LED |
| Kleur | Zwart |
| Zijpanelen | Nee, optioneel |
Gerelateerde producten
RVS Vrieskast Saro GN700BT Pro, Vriezer B74 x D83 x H206cm
Op voorraad
€995,00 incl btw: €1.203,95RVS Koelwerkbank, 137 x 70 x 86 cm, Saro ES 903PZ 2/2, met 2 deuren en 2 laden, Stekkerklaar
Op voorraad
€595,00 incl btw: €719,95Saladette Saro SB-C-230-INF Cold, Koelbuffet, B230 x D88 x H135cm, Stekkerklaar
Op voorraad
€3.995,00 incl btw: €4.833,95Flessenkoelkast Saro HK400GD V2, Koelkast B60 x D59 x H186cm
Op voorraad
€595,00 incl btw: €719,95RVS Vrieskast Saro HK 600 S/S, Vriezer B78 x D70 x H190cm
Op voorraad
€650,00 incl btw: €786,50Flessenkoelkast Zorro ZK360, Koelkast B62 x D61 x H176cm
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Flessenkoelkast Zorro ZK380, Koelkast B62 x D62 x H193cm
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Koelceldeur met kozijn B120 x H220cm, rechts, SHOWROOMMODEL
Op voorraad
€1.250,00 incl btw: €1.512,50Graniet blad met opening voor Gastroline B200 x D80 x H1,8cm
Op voorraad
€195,00 incl btw: €235,95Tulp Wandkoeling met trekdeuren 375cm zonder motor
Op voorraad
Wandvriezer Minerva met 3 deuren, 248cm, Stekkerklaar
Op voorraad
Saladette, Koelwerkbank 149cm, zonder motor
Op voorraad
€1.500,00 incl btw: €1.815,00
