Milano wandkoeling met 6 trekdeuren 375 cm
Ruime wandkoeling Milano van 375 cm met 6 trekdeuren, ideaal voor een overzichtelijke en energiezuinige productpresentatie. Uitvoering zonder motor, geschikt voor aansluiting op een externe koelinstallatie en perfect voor supermarkt of horeca.
€6.250,00 incl btw: €7.562,50
7 op voorraad
7 op voorraad
Betaalmethodes:
Omschrijving
Deze ruime wandkoeling Milano met 6 trekdeuren en een breedte van 375 cm is ideaal voor het overzichtelijk presenteren en koelen van producten in supermarkten, horeca en speciaalzaken. De koeling wordt geleverd zonder motor en is daardoor perfect te koppelen aan een externe koelinstallatie. Dankzij de transparante trekdeuren blijven producten goed zichtbaar en wordt energieverlies beperkt.
De moderne en strakke uitstraling zorgt voor een professionele presentatie in iedere winkelomgeving. Met de royale capaciteit en praktische indeling is deze wandkoeling geschikt voor intensief dagelijks gebruik.
- Breedte: 375 cm met 6 praktische trekdeuren
- Uitvoering zonder motor, geschikt voor externe koeling
- Optimale productpresentatie en overzicht
- Energiezuinige oplossing door gesloten deuren
- Ideaal voor supermarkt, horeca en retail
- Nieuw en direct inzetbaar
- LED Verlichting 4000K
- Afmeting B375xD77xH207 cm
Specificaties
| Gewicht | 1000 kg |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 Deuren |
| Breedte | 375 cm |
| Diepte cm | 77 cm |
| Hoogte | 207 cm |
| Bodemdiepte | 48 cm |
| Schapdiepte | 41 cm |
| Met ingebouwde motor | Nee |
| Type Koudemiddel | R449A |
| Voltage | 230Volt |
| Verlichting | Ja |
| Verlichting soort | LED |
| Kleur | Zwart |
| Zijpanelen | Nee, optioneel |
Gerelateerde producten
Saladette Saro SB-C-230-INF Cold, Koelbuffet, B230 x D88 x H135cm, Stekkerklaar.
Op voorraad
€3.995,00 incl btw: €4.833,95RVS Vrieskast Saro HK 600 S/S, Vriezer B78 x D70 x H190cm
Op voorraad
€650,00 incl btw: €786,50Koelkast Saro HK600B V2 B77 x D70 x H190cm
Op voorraad
€650,00 incl btw: €786,50Flessenkoelkast Zorro ZK280, Koelkast B53 x D56 x H184cm
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Flessenkoelkast Zorro ZK380, Koelkast B62 x D62 x H193cm
Op voorraad
€495,00 incl btw: €598,95Graniet blad met opening voor Gastroline B200 x D80 x H1,8cm
Op voorraad
€195,00 incl btw: €235,95Tulp Wandkoeling met trekdeuren 375cm zonder motor
Op voorraad
Wandvriezer Minerva met 3 deuren, 248cm, Stekkerklaar
Op voorraad
Flessenkoelkast, Koelkast met 1 glasdeur, 61cm
Op voorraad
€750,00 incl btw: €907,50Wandkoeling Carrier met 4 of 8 plexiglas deuren, 258 of 508cm, zonder motor
Op voorraad
€4.500,00 incl btw: €5.445,00Saladette, Koelwerkbank 149cm, zonder motor
Op voorraad
€1.500,00 incl btw: €1.815,00ACTIE!, Wandkoeling Tulp met schuifdeur 375cm, zonder motor
Op voorraad
